Oto Hurda Parça

pile of recycled cars. Junkyard. crushed cars. recycling.

Oto Hurda Parçalar Sağlamdır

Yedek parçalar sadece servis yada parça satışı yapan bayilerden temin edilmez. Üçüncü bir alternatif de çıkma parça satan firmalardan temin etmektir. Oto hurda parça deyince, gözümüze pek de sağlam olmayan, atıl, işe yaramaz parçalar gelmektedir. Ancak durum hiç de böyle değildir.

Oto Hurda Parça

Oto Hurda Parçalar Uzman Personellerimizi Tarafından Sökülür

Oto hurda parçalar, uzman personellerimiz tarafından hurda olarak satın alınan yada pert durumda satın alınan araçların dökümü ile elde edilir. Genellikle oto çıkma parça firmaları parçaların testi mümkün ise test edip, satışa sunmaktadır. Şayet test etmek mümkün olmadığı durumlarda muhayyer olarak gönderilmektedir. Muhayyer olarak göndermekten kasıt, tarafınıza ulaşan parça arızalı yada aracınıza uygun olmadığı hallerde değişim, değişimi mümkün değilse ücret iadesi yapılır.

Genelde Tercih Edilen Oto Hurda Parçalar

Genellikle oto hurda parça ürünlerde, komple motor, blok,  piston ve segmanlar,  yarım motor,  şanzıman, otomatik veya yarı otomatik şanzıman, şaft, sağ ve sol aks, dingil,  motor beyni, motor tesisatı, kapılar, bagaj ve kaput başlıca tercih edilen ürünlerdir.